UWAGA FIRMA GEMSTONES EMPIRE JAKUB SCHULZ ZAKOŃCZYŁA DZIAŁALNOŚĆ. NINIEJSZA STRONA STANIE SIĘ STRONĄ INFORMACYJNĄ POŚWIĘCONĄ KAMIENIOM SZLACHETNYM. POZOSTAŁY NA DZIEŃ LIKWIDACJI TOWAR (SPORY ASORTYMENT KAMIENI SZLACHETNYCH I OZDOBNYCH) BĘDZIE WYPRZEDAWANY W DŁUŻSZYM OKRESIE CZASU. BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ROBIENIA ZAKUPÓW W ATRAKCYJNYCH CENACH BEZPOŚREDNIO U BYŁEGO WŁAŚCICIELA ZA POMOCĄ DAWNEJ STRONY SKLEPU INTERNETOWEGO ORAZ SERWISU ALLEGRO.PL

 

GEMSTONES EMPIRE - KAMIENIE SZLACHETNE I OZDOBNE

   Kamienie szlachetne i ozdobne towarzyszą człowiekowi od zawsze. Dawniej wypełniały one głównie skarbce władców, stanowiły zabezpieczenie państwowego majątku oraz symbol władzy. Szlifowane kamienie szlachetne jako klejnoty kuszą swym pięknem, wywołują chęć posiadania, niekiedy nawet za cenę ludzkiego życia. 

                        
                                                                                    
Firma Gemstones Empire Jakub Schulz oferuje swoim klientom kamienie, które zachwycają swoim pięknem, urzekają wspaniałą barwą, wyjątkowym pochodzeniem, zapewniając przy tym doskonałą politykę jakości. Klejnoty oferowane przez firmę są dobrem luksusowym, które może stać się również Twoje! Możesz być pewien, że kamienie szlachetne pochodzą z legalnych źródeł i są w 100% autentyczne!

Firma wykonuje również badania gemmologiczne, polegające na ocenie autentyczności oraz parametrów kamieni szlachetnych (kolorowych - z wyjątkiem diamentów). Badanie kończy się wystawieniem certyfikatu do danego egzemplarza. Certyfikaty wystawiane są na podstawie badań za pomocą profesjonalnej aparatury gemmologicznej, czyli m.in. mikroskopu, refraktometru, dychroskopu, polaryskopu i.in. 

Certyfikaty mogą być wystawiane zarówno do kamieni dostarczonych do badania, jak również do kamieni zakupionych w sklepie internetowym.
Serdecznie zapraszam na stronę sklepu internetowego: 
 
Sklep internetowy - kamienie szlachetne

Każdy kto dokona pełnej rejestracji otrzymuje 5% zniżkę na cały asortyment! 

Gorąco zapraszam również na nasz FanPage na Facebook-u! Znajdziecie tu ciekawe informacje, zdjęcia oraz aktualności związane z działaniem firmy i ciekawostkami na temat kamieni szlachetnych! 
Hostowane na o12.pl